poniedziałek, 13 stycznia 2014

Black Dress Fashion

G-Style

Fotografia modowa. Portret. Dziewczyna w czarnej sukni. Projekt: G-style. fot. Łukasz CyrusLosy ludzkie bywają pokręcone jak literka "S" w G-Style.

Przy okazji Modnej Rudy poznałem bardzo zdolne osoby z Rudy Śląskiej. Na przykład projektantkę Grażynę Pander-Kokoszka. Prywatnie, bardzo miłą osobę. Na tyle miłą, by udostępnić swoje suknie do zdjęć. Kilka perełek z jej kolekcji można zobaczyć na stronie internetowej G-style.

Równie miła i zdolna jest Ania ze STUDIO OBSESSION, z którą znamy się od wieków i często razem fotografujemy pięknie umalowane przez Anię modelki.
Tak miało być i tym razem. Niestety mimo szczerych chęci grafiki nie zawsze się zgadzają. Tym niemniej bardzo Ci Aniu dziękuję za gotowość bojową i zaangażowanie.

Prawdziwą gwiazdą tego posta jest jednak Linda, którą poznałem dzięki założonemu jakieś 250 lat temu konta na serwisie dla modelek.
Linda, nie bacząc na zimową aurę i kosmiczny krajobraz Rudy Śląskiej Chebzie, bez jednego słowa narzekania, marzła wyglądając przy tym ślicznie.
Bardzo dziękuję za wytrwałość godną alpinisty.

Fotografia modowa. Portret. Dziewczyna w czarnej sukni. Projekt: G-style. fot. Łukasz CyrusFotografia modowa. Portret. Dziewczyna w czarnej sukni. Projekt: G-style. fot. Łukasz Cyrus