czwartek, 2 lutego 2017

DiasShow 2017

Fotografia odklejona w Galerii Fotografii B&B


Nie z tej ziemi. Postindustrialny krajobraz Rudy Śląskiej. Niefiguratywna kompozycja abstrakcyjna. Czarno-biała fotografia odklejona. fot. Łukasz Cyrus
Nie z tej ziemi. Postindustrialny krajobraz Rudy Śląskiej. fot. Łukasz Cyrus
Wczoraj, późnym wieczorem, otrzymałem bardzo dobrą wiadomość - Fotografia odklejona zostanie zaprezentowana w Galerii Fotografii B&B w Bielsku-Białej w ramach 1 DiasShow 2017 - przeglądu prac fotograficznych w formie multimedialnej.
DiasShow jest częścią FotoArtFestival, który organizowany jest przez Fundację Centrum Fotografii i miasto Bielsko-Biała pod patronatem ZPAF.

Pokaz prac odbędzie się 17 lutego 2017 (piątek) w Bielsku-Białej (I etap) oraz 15 października 2017 podczas Maratonu Autorskiego FotoArtFestivalu w Bielsku-Białej (II etap).

Podczas pokazu zaprezentuję wybrane prace ze zbioru pt. "Nie z tej ziemi" przedstawiające osobiste i zupełnie odklejone spojrzenie na postindustrialny krajobraz Rudy Śląskiej.

Wszystkich, którzy mają ochotę spędzić sobotni wieczór na kontemplacji fotografii artystycznej zapraszam w imieniu własnym i organizatorów do Galerii Fotografii B&B w Bielsku-Białej.


Pokaz prac fotograficznych w formie multimedialnej.
17 lutego 2017 o godzinie 18:00.
Galeria Fotografii B&B, ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała.