wtorek, 27 listopada 2012

Fotografia reklamowa - Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska

Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska

Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska reklama
Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska
Zaprasza do nauki!
O Szkole "Bestway" i akcji "In-ne Wtorki z angielskim", które Szkoła wraz z KaFe In-nI wspólnie organizują każdego wtorku pisały już media publiczne, napiszę i ja.

W każdy wtorek, o godzinie 18:00 miłośnicy-ochotnicy i miłośnicy-ze-szkolnego-przymusu spotykają się podczas nic, a nic niezobowiązujących spotkań z językiem angielskim. Ot tak, żeby porozmawiać po angielsku i wypić doskonałą kawę serwowaną przez urocze barmanki KaFe In-nI.

Dołączyć może każdy, kto ma ochotę, odrobinę dobrej woli i chwilę wolnego czasu.
Naprawdę warto, bo atrakcji jest sporo. Wspomniana już wcześniej wyborna kawa, doborowe towarzystwo i oczywiście język angielski, którego promocją, szerzeniem i wszechogarnianiem zajmuje się Przyjazny Nauczyciel, czyli ja, nie chwaląc się wcale ;).

Jeśli tych atrakcji komuś nie jest dość, muszę koniecznie dodać, że przy odrobinie szczęścia, w KaFe można trafić na nieziemskie wprost wypieki Madzi, zarówno na talerzyku jak i na jej ślicznej buzi.
Madzia słynie ze swych wypieków w całej galaktyce, więc koniecznie odwiedź jej bloga - World on a Fork.

Jeszcze mało?

Lekcje są ZA DARMO!

Za kawę i ciastko się płaci, ale niedużo.

Akcja "In-ne Wtorki z Angielskim" doczekała się nawet pewnego zainteresowania mediów.

Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska w Wiadomościach Rudzkich
In-ne Wtorki z Angielskim w Wiadomościach Rudzkich
Wspomniały o nas Wiadomości Rudzkie, Portal Ruda Śląska.com.pl, Sfera TV i Portal BezWyjątku.pl w artykule pt. "Łyk angielskiego" autorstwa przemiłej dziennikarki muzycznej Katarzyny Jonkowskiej, której muzycznego bloga zatytułowanego Łapcie Nuty TRZEBA śledzić, kiedy poszukuje się muzycznych inspiracji.


 

Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska Poster
Poster In-nych Wtorków

In-ne Wtorki mają też swój POSTER, który zdobi tablice ogłoszeń w okolicznych szkołach publicznych.

Poster został zaprojektowany i wykonany przez niebywale utalentowaną rudzką fotografkę, wielbicielkę fotografii analogowej i kadru kwadratowego - Agnieszkę Kolon.
Koniecznie należy odwiedzić jej bloga pt. Kolonka i wyciszyć się nieco oglądając jej spokojne kwadratowe kadry.

Skoro już o fotografii i fotografach mowa, muszę wspomnieć o cudownej przyjaciółce mojej Kasi, która stroiła się, radośnie podskakiwała i uśmiechała do aparatu, kiedy robiliśmy zdjęcie otwierające tego posta.
Pin-upowa stylizacja, którą widać na zdjęciu, jest w życiu Kasi codziennością, co dobitnie świadczy o jej duszy pozytywnym zakręceniu, któremu wyraz daje na łamach swojego bloga fotograficzno-podróżniczego uroczo zatytułowanego I'pstryk ;). Zapraszam do oglądania!

Uff. Ależ ta Ruda Śląska kreatywna!

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na kawę i angielski dziś, i w każdy wtorek o 18:00 do KaFe In-nI mieszczącym się w Kinie Patria w Rudzie Śląskiej.

Zapraszam!
Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska logo
Szkoła Języków Obcych Bestway Ruda Śląska
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak powstawało zdjęcie Kasi, które otwiera tego posta, przeczytaj artykuł zatytułowany "Pin-up girl i kawa".